Наш телеграм канал: t.me/beetec
!
x

Наразі мережа провайдера працює нормально.

Перевірте оплату за поточний місяць, якщо у Вас не працюють послуги.

24.04.2024

Ми раді повідомити, що компанія "БІТЕК ТЕЛЕКОМ" здійснила підключення додаткової лінії високошвидкісного інтернету та налаштування Wi-Fi зони до укриття Одеського ліцею № 85

Компанія "БІТЕК ТЕЛЕКОМ" є технічним партнером усіх керівників місцевого самоврядування в нашому районі, допомагаючи забезпечувати безпеку та високошвидкісний доступ до інформації шляхом встановлення камер відеоспостереження та Wi-Fi зон у громадських місцях

Дорогі друзі! 

Компанія "БІТЕК ТЕЛЕКОМ" є технічним партнером усіх керівників місцевого самоврядування в нашому районі, допомагаючи забезпечувати безпеку та високошвидкісний доступ до інформації шляхом встановлення камер відеоспостереження та Wi-Fi зон у громадських місцях.
Наша репутація підтверджена тисячами задоволених клієнтів та 17 роками надійної роботи.

Ми раді повідомити, що компанія "БІТЕК ТЕЛЕКОМ" здійснила підключення додаткової лінії високошвидкісного інтернету та налаштування Wi-Fi зони до укриття Одеського ліцею № 85.

Висловлюємо глибоку подяку директорові школи Гордіївській Ларисі Іванівні за надану можливість співпраці. Ми раді бути Вашим надійним технічним партнером та допомогти Вам реалізувати ваші побажання.
Дякуємо за співпрацю, ми гарантуємо вам стабільне та якісне обслуговування від нашої компанії. 

Ми завжди поряд з вами, щоб забезпечити надійний і швидкий інтернет для дому та роботи, створити безпечну обстановку і зробити ваше життя більш комфортним.
Ми - СВОЇ. Підтримуйте СВОЇХ – вкладайте у наше спільне майбутнє.

 

Офіційний Telegram-канал провайдера "БІТЕК ТЕЛЕКОМ":

https://t.me/beetec 

приєднуйтесь, щоб отримувати актуальну інформацію найпершими!

Новини. Спеціальні пропозиції. Інформація про планові роботи та аварії в мережі.

 

Комментарии ()